Badmintonska šola - vpisi v novo sezono
2023-9-6
Začeli smo z vpisi v Badmintonsko šolo Bit za novo sezono 2023/2024. Vpisujemo začetnike in tekmovalce v starostne kategorije mlajše od 11 ter malo starejše.
Nadaljuj z branjem
Slovensko Državno Veteransko Prvenstvo
2018-7-18
Samo Rubin državni prvak 45+. Marko Kroflič - 2. mesto 35+ med posamezniki in 2. mesto v dvojicah s Tadej Šeme. Kim Mezga - 3. mesto 35+ med posameznicami in v mix-u. Šefik Mašič - 3. mesto 35+ med posamezniki...
Stopničke za Isabelo in Žigo v Mariboru
2020-2-8
Na 2. turnirju do 11 let je Isabela prišla tudi tretjič do 3. mesta na stopničkah med dekleti, Žiga Horvat je bil najboljši med posamezniki v B kategoriji.
Bitovci najboljši na domačem B turnirju
2020-1-19
Andraž in Tilen sta s prvim in drugim mestom pokazala, da na domačih igriščih z njima ni šale, prav tako je pri vrhu, na drugem mestu, končala Nike Brajkovič.
Na 2. AB turnirju Bitovci na stopničkah v vseh disciplinah
2019-12-11
Člani in mladinci so sicer z višjimi cilji pa vseeno uspešno stopili na stopničke v vseh disciplinah na 2. A turnirju na Mirni. Najboljši rezultat je dosegla Nike Brajkovič z 2. mestom med posameznicami.
Osnovni intenzivni tečaj
2019-10-28
16. in 17. 11. (sobota in nedelja) bomo organizirali kratek intenzivni tečaj osnov badmintona. Vabljeni na hitro osvežitev tehnike in gibanja.
Bitovci do zmage in 8 polfinal na 1. A turnirju
2019-10-24
Tilen Zalar z zmago, drugim in tretjim mestom najuspešnejši Bitovec, mladinca Zoja in Jan do svojega prvega polfinala na A turnirju.
Začetna skupina vodene rekreacije ob nedeljah
2019-10-10
Nov termin vodene rekreacije za odrase do septembra poteka ob nedeljah od 18h do 20h na igriščih v Bit centru.
Filip in Jan zmagovalca prvega U17 turnirja
2019-10-8
Filip je osvojil svoj prvi turnirski naslov v dvojicah z Janom, v singlu je Jan brez težav zmagal.
Državno prvenstvo do 17 let 2018/2019
2019-5-27
Dve odličji za Jana Babnika - državni prvak v dvojicah in tretji med posamezniki na državnem prvenstvu do 17 let.
Andraž Krapež - članski državni prvak
2020-3-2
Izjemen uspeh naših članov in mladinke na članskem državnem prvenstvu - Andraž Krapež je postal novi članski državni prvak med posamezniki, državni podprvaki so postali Nike Brajkovič in Tilen Zalar v mešanih dvojicah, Nike Brajkovič in Nina Kotar v ženskih dvojicah ter odlični tretji Tilen Zalar med posamezniki!
Državno prvenstvo do 15 let 2018/2019
2019-5-13
Državno prvenstvo do 15 let so letošnjo sezono prvič organizirali v Prevaljah na Koroškem. Stopničke in 3 bronaste medalje sta našemu klubu priborila Jan Krumpak in Maj Babnik.
Bitovci državni klubski prvaki
2019-5-13
Naša ekipa je že tretje leto zapored osvojila naslov državnih klubskih prvakov in obdržala pokal na domačih igriščih.
YONEX Italian Junior
2019-2-25
Nike Brajkovič in Blaž Smrkolj sta se v težki konkurenci uvrstila med najboljših 16 tekmovalk in tekmovalcev. Nike med posameznicami in skupaj z Blažem med mešanimi pari.
Bron z Madžarske za Nike in Blaža
2019-2-12
Na mednarodnem mladinskem turnirju na Madžarskem - 9th MULTI ALARM Hungarian International Junior Championships 2019 sta Nike in Blaž s tretjim mestom med mešanimi pari prišla do svojega najboljšega rezultata.
62. Člansko Državno Prvenstvo
2019-2-5
Bitovci na stopničkah - Andraž Krapež, Tilen Zalar in Nina Kotar so osvojili bronaste medalje na članskem državnem prvenstvu. Andraž in Tilen sta ciljala še na boljši uvrstitvi, katerima je botrovala Andraževa poškodba v polfinalu prvenstva.
3. A+B Turnir - Uspešen Začetek 2019
2019-1-8
Prvi po novoletni članski turnir je prinesel nove stopničke za Tilna in Nino ter četrto mesto Blažu. Tilen je osvojil 1. mesto v moških dvojicah, 3. med posamezniki, Nina 2. mesto med posameznicami in Blaž 4. mesto med posamezniki.
Naši člani na treh turnirjih v dveh dneh
2018-10-23
Prejšnji konec tedna so mladinci in kadeti nastopali na treh mednarodnih turnirjih. Nike in Blaž sta se udeležila močnega turnirja na Mirni, ki šteje za evropsko mladinsko lestvico - TEM Slovenia Junior International. Jan je nastopal v U17 kategoriji v Avstriji, mladinci do 15 let pa so tekmovali na TEM Youth Slovenia Internationl turnirju.
Badmintonska šola - PRIDRUŽI SE PRVAKOM
2018-8-26
Badmintonski klub BIT tudi v letošnji sezoni organizira badmintonsko šolo za otroke vseh starosti. Vadbo bodo vodili strokovno usposobljeni trenerji, ki bodo poleg badmintonskih znanj, poskrbeli tudi za vsestranski fizični in psihični razvoj. Vadba začetnikov se prične 3.9.2018 (vpis je možen tudi med letom) v dvorani BIT.
Državni prvenstvi do 13 in 19 let 2018/2019
2019-5-20
Nike Brajkovič je nova mladinska državna prvakinja! Naslovu najboljše v državi do 19 let med posameznicami je dodala še srebrno medaljo v dvojicah. Jan Babnik do 3. mesta z Galom Bizjakom v dvojicah.