skip to Main Content

Zadnji AB turnir v sezoni in DP do 11 in do 15 let – BITOVCI NAJBOLJŠI!

Ta vikend je bilo v naši dvorani zelo pestro. V soboto so naši igralci zmagali prav v vseh disciplinah na zadnjem AB turnirju. Andraž je bil trikratni zmagovalec! V dvojicah s Tilnom, v mixih pa z Arihovo iz Mirne. Tilen je bil tretji v singlih, na B turnirju pa je bil najboljši Blaž, tretji pa Natan. Žensk je bilo žal premalo za tekmovanje.

V nedeljo pa smo dobili nove državne prvake v našem klubu! Nike Brajkovič, ki je postala naša članica 1 mesec nazaj, se je dolga leta borila za naslov pri posameznicah. Ob novi energiji ji je tokrat uspelo in verjamemo, da gre pot le navzgor! Najboljša sta bila tudi skupaj z Janom Babnikom v mešanih dvojicah do 15 let! Jan je bil srebrn pri posameznikih. Tudi ostali naši so se zelo dobro borili!. Vse rezultate najdete tukaj: DP 11 in 15   AB turnir

Tako smo pokazali, da smo trenutno eden najboljših klubov v Sloveniji! Čestitke in vsem naj bo to spodbuda za naprej!

Dodaj odgovor

Back To Top