Klubski piknik 2014 - 20.9.2014!

Letos bomo orgnaizirali piknik ob začetku sezone in se tako še bolj povezali za celoletno dobro delo. Lasnka sezona je bila spet zelo uspešna za naš klub, saj so naši tekmovalci dosegli veliko zmag in uspehov. Tokrat velja poudariti predvsem naslov mladinskega državnega prvaka v kategoriji fantje posamezno (Andraž) in pa tudi zelo uspešno nastopanje našega kluba v 1. slovenski ligi. Ob vseh teh uspehih seveda ne smemo pozabiti naše začetnike, mlajše in malo starejše, ki pridno vadijo in zelo hitro napredujejo.

Tako vse člane našega kluba in starše, bratce in sestrice vabimo, da se skupaj poveselimo ob koncu sezone na tradicionalnem klubskem pikniku. Piknik bomo organizirali v soboto, 209.2014. Piknik bo spet v Šmartnem pod Šmarno Goro, na koncu Juričeve ulice. Začeli bomo ob 13h.
 
Del stroškov organizacije piknika bo poravnal klub, vaš prispevek za hrano in pijačo pa je 5€/osebo, ki ga lahko poravnate in se s tem prijavite pri vaših trenerjih do četrtka, 18.septembra.
 
Upam, da se boste piknika udeležili v čimvečjem številu.
 
Športni pozdrav,
Tadej